Gnojila za travo
Izdelki (32)Gnojenje trave je ključnega pomena za dosego goste, zelene in odporne trave. Preverite na kaj biti pozoren pri nakupu gnojila za travo, na kakšen način se lotiti gnojenja trave, kdaj jo je najbolj optimalno gnojiti in kakšne so karakteristike posameznih blagovnih znamk, ki so na voljo v naši spletni trgovini.
seznam izdelkov
-
Substral
Gnojilo za trato Start2 kg, Maksimalna površina pokrivanja: 100 m²16,45 €na Kos (1 kg = 8,23 €)Na voljo za dostavo
-
Substral Naturen
Gnojilo za trato10 kg, Maksimalna površina pokrivanja: 250 m²28,95 €na Kos (1 kg = 2,88 €)Na voljo za dostavo
-
Substral
Gnojilo za trato2 kg, Maksimalna površina pokrivanja: 100 m²19,95 €na Kos (1 kg = 9,98 €)Na voljo za dostavo
-
Substral Naturen
Gnojilo za trato2,8 kg, Maksimalna površina pokrivanja: 80 m²11,95 €na Kos (1 kg = 4,27 €)Na voljo za dostavo
-
Agro
Gnojilo za trato3 kg, Maksimalna površina pokrivanja: 200 m²9,95 €na Kos (1 kg = 3,32 €)Na voljo za dostavo
-
Substral
Gnojilo za trato2 kg, Maksimalna površina pokrivanja: 100 m²19,95 €na Kos (1 kg = 9,98 €)Na voljo za dostavo
-
Substral
Gnojilo za trato Start5 kg, Maksimalna površina pokrivanja: 250 m²36,95 €na Kos (1 kg = 7,39 €)Na voljo za dostavo
-
Substral
Gnojilo za trato Jesen5 kg, Maksimalna površina pokrivanja: 250 m²34,95 €na Kos (1 kg = 6,99 €)Na voljo za dostavo
-
Compo
Gnojilo za trato4 kg, Maksimalna površina pokrivanja: 200 m²21,45 €na Kos (1 kg = 5,36 €)Na voljo za dostavo
-
Substral
Gnojilo za trato Start800 g, Maksimalna površina pokrivanja: 40 m²10,95 €na Kos (1 kg = 13,69 €)Na voljo za dostavo
-
Substral
Gnojilo za trato800 g, Maksimalna površina pokrivanja: 40 m²10,95 €na Kos (1 kg = 13,69 €)Na voljo za dostavo
-
HomeOgarden
Gnojilo za trato Organska ozelenitev trate3 kg, Maksimalna površina pokrivanja: 100 m²13,45 €na Kos (1 kg = 4,48 €)Na voljo za dostavo
-
Compo
Gnojilo za trato8 kg, Maksimalna površina pokrivanja: 300 m²44,95 €na Kos (1 kg = 5,62 €)Na voljo za dostavo
-
Plantella
Gnojilo za trato1 kg, 1 l, Maksimalna površina pokrivanja: 33 m²5,95 €na Kos (1 kg = 5,95 €)Na voljo za dostavo
-
Substral
Gnojilo za trato z uničevalcem mahu3,5 kg, Maksimalna površina pokrivanja: 100 m²14,95 €na Kos (1 kg = 4,27 €)Na voljo za dostavo
-
Substral Naturen
Gnojilo za trato 6 v 110 kg, Maksimalna površina pokrivanja: 135 m²35,45 €na Kos (1 kg = 3,55 €)Na voljo za dostavo
-
Gnojilo za trato10 kg, Maksimalna površina pokrivanja: 300 m²23,95 €na Kos (1 kg = 2,40 €)Na voljo za dostavo
-
HomeOgarden
Gnojilo za trato Maxgreen2,5 kg, Maksimalna površina pokrivanja: 100 m²22,45 €na Kos (1 kg = 8,98 €)Na voljo za dostavo
-
Substral
Gnojilo za trato 3v15 kg, Maksimalna površina pokrivanja: 250 m²31,95 €na Kos (1 kg = 6,39 €)Na voljo za dostavo
-
Agro
Gnojilo za trato10 kg, Maksimalna površina pokrivanja: 650 m²25,95 €na Kos (1 kg = 2,60 €)Na voljo za dostavo
-
Compo
Gnojilo za trato20 kg, Maksimalna površina pokrivanja: 750 m²69,95 €na Kos (1 kg = 3,50 €)Na voljo za dostavo
-
Substral
Gnojilo za trato5 kg, Maksimalna površina pokrivanja: 250 m²41,45 €na Kos (1 kg = 8,29 €)Na voljo za dostavo
-
Substral
Gnojilo za trato2 kg, Maksimalna površina pokrivanja: 100 m²10,95 €na Kos (1 kg = 5,48 €)Na voljo za dostavo
-
HomeOgarden
Gnojilo za trato5 kg, Maksimalna površina pokrivanja: 50 m²21,95 €na Kos (1 kg = 4,39 €)Na voljo za dostavo