Bio gnojila
Izdelki (53)seznam izdelkov
-
Neudorff BioTrissol
Gnojilo za paradižnik1,3 g, 1 l14,45 €na Kos (1 l = 14,45 €)Na voljo za dostavo
-
Substral Naturen
Univerzalno gnojilo1,7 kg, Maksimalna površina pokrivanja: 42 m²9,95 €na Kos (1 kg = 5,85 €)Na voljo za dostavo
-
Naturen
Naravno gnojilo20 kg, Maksimalna površina pokrivanja: 200 m²32,95 €na Kos (1 kg = 1,65 €)Na voljo za dostavo
-
HomeOgarden
Univerzalno gnojilo1 kg, Maksimalna površina pokrivanja: 25 m²6,45 €na Kos (1 kg = 6,45 €)Na voljo za dostavo
-
HomeOgarden
Gnojilo za sadje in zelenjavo10 kg, Maksimalna površina pokrivanja: 250 m²22,95 €na Kos (1 kg = 2,30 €)Na voljo za dostavo
-
Plantella
Univerzalno gnojilo NutrivitMaksimalna površina pokrivanja: 35 m²9,95 €na Kos (1 kg = 3,32 €)Na voljo za dostavo
-
Substral Naturen
Aktivator tal10 kg, Maksimalna površina pokrivanja: 200 m²16,- €na Kos (1 kg = 1,60 €)Na voljo za dostavo
-
Univerzalno gnojilo25 kg, Maksimalna površina pokrivanja: 100 m²Namesto22,45 €
27,95na Kos (1 kg = 0,90 €)Na voljo za dostavo
Iz kataloga! -
Plantella
Dolgotrajno gnojio20 kg, Maksimalna površina pokrivanja: 130 m²Namesto23,95 €28,95na Kos (1 kg = 1,20 €)Na voljo za dostavo
Iz kataloga! -
HomeOgarden
Gnojilo za sredozemske rastline1 kg, Maksimalna površina pokrivanja: 25 m²8,95 €na Kos (1 kg = 8,95 €)Na voljo za dostavo