Gnojila za rastline
Izdelki (99)seznam izdelkov
-
Substral Osmocote
Dolgotrajno gnojio za sadje in zelenjavo750 g, Maksimalna površina pokrivanja: 25 m²10,95 €na Kos (1 kg = 14,60 €)Na voljo za dostavo
-
Substral Naturen
Univerzalno gnojilo1,7 kg, Maksimalna površina pokrivanja: 42 m²9,95 €na Kos (1 kg = 5,85 €)Na voljo za dostavo
-
Compo
Gnojilo za jagodičevje2 kg, Maksimalna površina pokrivanja: 45 m²13,45 €na Kos (1 kg = 6,73 €)Na voljo za dostavo
-
Agro
Gnojilo za jagodičevje1 kg, Maksimalna površina pokrivanja: 50 m²4,95 €na Kos (1 kg = 4,95 €)Na voljo za dostavo
-
HomeOgarden
Gnojilo za jagodičevje1 kg, Maksimalna površina pokrivanja: 25 m²8,45 €na Kos (1 kg = 8,45 €)Na voljo za dostavo
-
Plantella
Gnojilo za citruse7,5 kg, Maksimalna površina pokrivanja: 40 m²Namesto13,45 €16,45na Kos (1 kg = 1,79 €)Na voljo za dostavo
Iz kataloga! -
Agro
Gnojilo za zelenjavo 6-2-51 kg, Maksimalna površina pokrivanja: 20 m²5,95 €na Kos (1 kg = 5,95 €)Na voljo za dostavo
-
Agro
Univerzalno gnojilo z večjim deležem dušika3 kg, Maksimalna površina pokrivanja: 300 m²9,95 €na Kos (1 kg = 3,32 €)Na voljo za dostavo