Nega plovil
Izdelki (106)seznam izdelkov
-
Yachtcare
Komplet za popravilo gel premaza VTBele barve, 190 g, RAL 901039,95 €na Pločevinka (1 kg = 210,26 €)Na voljo za dostavo
-
Hempel
Antivegetativni premaz Mille NCTRdeče barve, 750 mlveč variant40,95 €na Kos (1 l = 54,60 €)Na voljo za dostavo
-
Hempel
Antivegetativni premaz Mille NCTModra, 2,5 lveč variant125,- €na Kos (1 l = 50,- €)Na voljo za dostavo
-
Hempel
Antivegetativni premaz Mille NCTČrne barve, 750 mlveč variant40,95 €na Kos (1 l = 54,60 €)Na voljo za dostavo
-
Hempel
Trdi antivegetativni premaz Hard Racing TecCelČrne barve, 2,5 lveč variant125,- €na Kos (1 l = 50,- €)Na voljo za dostavo
-
Hempel
Trdi antivegetativni premaz Hard Racing TecCelČrne barve, 750 mlveč variant41,95 €na Kos (1 l = 55,93 €)Na voljo za dostavo
-
Hempel
Trdi antivegetativni premaz Hard Racing TecCelRdeče barve, 750 mlveč variant41,95 €na Kos (1 l = 55,93 €)Na voljo za dostavo
-
Bondex
Lak za jahteBrezbarven, 250 ml, Visoki sijajveč variant10,- €na Kos (1 l = 40,- €)Na voljo za dostavo
-
Hempel
Antivegetativni premaz Mille NCTModre barve, 750 mlveč variant40,95 €na Kos (1 l = 54,60 €)Na voljo za dostavo
-
Hempel
Dvokomponentni (2K) premaz2K) premaz (750 ml, Bela32,95 €na Kos (1 l = 43,93 €)Na voljo za dostavo
-
Hempel
Antivegetativni premaz Mille NCTModre barve, 2,5 lveč variant125,- €na Kos (1 l = 50,- €)Na voljo za dostavo
-
Hempel
Trdi antivegetativni premaz Hard Racing TecCelModre barve, 750 mlveč variant39,95 €na Kos (1 l = 53,27 €)Na voljo za dostavo
-
Hempel
Dvokomponentni (2K) premaz2K) premaz (750 ml, Mornarsko modra32,95 €na Kos (1 l = 43,93 €)Na voljo za dostavo
-
Star brite
Čistilo za plovilo Deck CleanerS PTEF, Tekoče, 1 l16,95 €na Kos (1 l = 16,95 €)Na voljo za dostavo