Čistilna sredstva
Izdelki (135)Čistila so ključni element vsakdanjega življenja, ki nam omogočajo ohranjanje čistoče in higiene v različnih okoljih. Njihova uporaba je razširjena tako v gospodinjstvih kot tudi v komercialnih in industrijskih prostorih. Namen čistil je odstranjevanje umazanije, madežev, mikrobov in drugih nečistoč s površin, kar prispeva k varnosti, udobju in zdravju ljudi ter ohranjanju estetskega videza prostorov.
seznam izdelkov
-
Rothenberger Industrial
Čistilec cevi na stisnjen zrak4 bar, 5 -del.24,95 €na KosNa voljo za dostavo
-
Peggy Perfect
Gobica za brisanje Mr. WonderŠ x Do: 6,3 x 11 cm, 2 kos, Bele barveveč variant2,69 €na KosNa voljo za dostavo
-
Rothenberger Industrial
Vzmet za upogibanje bakrenih ceviPremer cevi: 15 mm7,95 €na KosNa voljo za dostavo
-
Kärcher
Čistilo za tla RM 536500 ml, Primerno za: Trda tla10,95 €na Kos (1 l = 21,90 €)Na voljo za dostavo
-
LOGOCLIC
Odstranjevalec madeževPrimerno za: Laminat, 100 ml9,45 €na Kos (1 l = 94,50 €)Na voljo za dostavo
-
Peggy Perfect
Gobica za brisanje Mr. WonderŠ x Do: 4 x 4 cm, Material: Plastika, 15 kos, Bele barveveč variant3,69 €na KosNa voljo za dostavo
-
Unger ErgoTec
Varnostno strgaloVključuje 10 nadomestnih rezil, odpornih proti rji, v varnostnem pakiranju11,29 €na KosNa voljo za dostavo
-
LOGOCLIC
Sredstvo za nego parketaMat, 750 mlveč variant15,95 €na Kos (1 l = 21,27 €)Na voljo za dostavo
-
LOGOCLIC
Sredstvo za nego parketaSijaj, 750 mlveč variant11,45 €na Kos (1 l = 15,27 €)Na voljo za dostavo
-
Kärcher
Nega tal RM 534500 ml, Primerno za: Zaprta tla9,95 €na Kos (1 l = 19,90 €)Na voljo za dostavo
-
Frosch
Čistilo za stranišče s kisom750 ml, Steklenica3,19 €na Kos (1 l = 4,25 €)Na voljo za dostavo
-
Kärcher
Čistilo za tla RM 537500 ml, Primerno za: Kamena tla10,95 €na Kos (1 l = 21,90 €)Na voljo za dostavo
-
Kärcher
Nega tal RM 535500 ml, Primerno za: Naoljena lesena tla9,95 €na Kos (1 l = 19,90 €)Na voljo za dostavo
-
Frosch
Čistilo za steklo Spiritus750 ml, Steklenicaveč variant3,49 €na Kos (1 l = 4,65 €)Na voljo za dostavo
-
Star brite
Čistilna nega473 ml, Primerno za: Vinil28,95 €na Kos (1 l = 57,90 €)Na voljo za dostavo
-
Wepos
Čistilno sredstvo750 ml, Steklenica z razpršilno glavo12,29 €na Kos (1 l = 16,39 €)Na voljo za dostavo
-
Kronstar
Čistilo za pečico in žar500 ml, Steklenica s pršilom5,49 €na Kos (1 l = 10,98 €)Na voljo za dostavo
-
Star brite
Odstranjevalec črnih lisSprej, 650 ml21,25 €na Kos (1 l = 32,69 €)Na voljo za dostavo
-
E2 elektro
Električni razvlaževalnik zraka SICCO - razširitveni modul60 W, Do x Š x V: 602 x 127 x 44 mm, Bela73,95 €na KosNa voljo za dostavo
NOVO -
E2 elektro
Električni razvlaževalnik zraka SICCO60 W, Do x Š x V: 602 x 127 x 44 mm, Bela83,95 €na KosNa voljo za dostavo
NOVO