seznam izdelkov
-
Univerzalno gnojilo25 kg, Maksimalna površina pokrivanja: 100 m²Namesto22,45 €
27,95na Kos (1 kg = 0,90 €)Na voljo za dostavo
Iz kataloga! -
Univerzalno gnojilo7,5 kg, Maksimalna površina pokrivanja: 50 m²Namesto9,45 €
11,45na Kos (1 kg = 1,26 €)Na voljo za dostavo
Iz kataloga! -
Plantella
Dolgotrajno gnojio20 kg, Maksimalna površina pokrivanja: 130 m²Namesto23,95 €28,95na Kos (1 kg = 1,20 €)Na voljo za dostavo
Iz kataloga!