seznam izdelkov
-
Sikkens
Lazura za les Cetol NovatechBrezbarvna, 5 l, Na osnovi topil135,- €na Kos (1 l = 27,- €)Na voljo za dostavo
NOVO -
Wagner
Parni odstranjevalnik tapetProstornina tanka: 4 l, 2.000 W68,90 €na KosNa voljo za dostavo
NOVOGARANCIJA -
Stanley
Površinsko gladiloŠirina rezila: 500 mm, Dolžina rezilnega nastavka: 45 mm22,90 €na KosNa voljo za dostavo
NOVO -
Hammerite
Efekt lak EffectBakrena, Sijaj, 0,25 l, Na osnovi topil10,49 €na Kos (1 l = 41,96 €)Na voljo za dostavo
NOVO -
NOVO -
Pattex
Montažno lepilo za PVC & ALU440 g, Kartuša9,69 €na Kos (1 kg = 22,02 €)Na voljo za dostavo
NOVO -
Specialni lak 3 v 1 emajlAntracit, 0,75 l, Na osnovi topil12,49 €na Kos (1 l = 16,65 €)Na voljo za dostavo
NOVO -
A.S. Création Cosmoliving by Cosmopolitan
TapetaCvetlični, 10,05 x 0,53 m25,90 €na Rola (m² = 4,86 €)Na voljo za dostavo
NOVO -
Hammerite
Efekt lak EffectSrebno siva, Sijaj, 0,25 l, Na osnovi topil10,49 €na Kos (1 l = 41,96 €)Na voljo za dostavo
NOVO -
Barvni lak za kovino Orkan Profi 3 v 1Črna, 0,75 l, RAL 9005več variant13,99 €na Kos (1 l = 18,65 €)Na voljo za dostavo
NOVO -
Barvni lak za kovino Orkan Profi 3 v 1Antracit, 2,5 l, RAL 7016več variant41,99 €na Kos (1 l = 16,80 €)Na voljo za dostavo
NOVO -
NOVO -
Hammerite
Lakirni sprej za kovino 3 v 1Svetleče, 400 ml, Antracit12,99 €na Kos (1 l = 32,48 €)Na voljo za dostavo
NOVO -
Hammerite
Efekt lak EffectSiva, Sijaj, 0,25 l, Na osnovi topil10,49 €na Kos (1 l = 41,96 €)Na voljo za dostavo
NOVO -
Hammerite
Efekt lak EffectZelena, Sijaj, 0,25 l, Na osnovi topil10,49 €na Kos (1 l = 41,96 €)Na voljo za dostavo
NOVO -
Hammerite
Efekt lak EffectČrna, Sijaj, 0,25 l, Na osnovi topil10,49 €na Kos (1 l = 41,96 €)Na voljo za dostavo
NOVO -
NOVO -
Montažno lepilo FIX EXPERT FAST&EXTREME290 g, Kartuša9,99 €na Kos (1 l = 17,22 €)Na voljo za dostavo
NOVO -
Barvni lak za kovino Orkan Profi 3 v 1Antracit, 0,75 l, RAL 7016več variant13,99 €na Kos (1 l = 18,65 €)Na voljo za dostavo
NOVO